Kamuoyuna önemli duyuru!

LÜTFEN DİKKAT!

Son günlerde bazı kişi veya kişilerce; “Av. Şamil Demir’in bürosundan arıyoruz, Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği sicil numarası şudur” gibi tarafıma ait internetten kolayca erişilebilecek bilgiler verilmek ve vatandaşta güven oluşturulmaya çalışılmak suretiyle bazı sigorta ve temlik işlerinde aracılık yapılmak istendiği, vatandaşlarımızın çoğunlukla büromuza ulaşarak kötüniyetli bu girişime itibar etmediğine şahit olunmuştur.

Bununla birlikte, bu ve benzeri telefonlar karşısında vatandaşımızın uyanık ve temkinli olması, herhangi bir vekalet ilişkisine girilmemesi ya da para gönderilmemesi, daha önce para göndermek suretiyle dolandırılanların / zarara uğrayanların derhal en yakın emniyet birimine veya  cumhuriyet başsavcılığına suç duyusunda bulunmaları önemle rica olunur.

Saygılarımızla

Facebook yorumları

adet yorum

Powered by Facebook Comments

Avukat, Arabulucu Şamil Demir (LL.M, MCIArb) 1976 Yılında Ankara’ da doğmuştur. 1997 yılında Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden, 2011 yılında Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk yüksek lisans programından mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana Ankara Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. 14.11.2013 tarihinden bu yana Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Siciline kayıtlı arabulucudur. İngilizce bilmektedir. Evli, bir çocuk babasıdır. Şamil Demir, şu kurumlara üye ve akreditedir: - Ankara Barosu (Sicil No: 13560) Türkiye Barolar Birliği (Sicil No: 43868) - Adalet Bakanlığı HİGM Arabuluculuk Daire Başkanlığı (Sicil No: 0002) - Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri Derneği (Başkan) - Chartered Institute of Arbitrators (MCIArb, Mediator Member: 36195) - International Mediation Institute, Certified Mediator Mediators Beyond - Borders International, Member World Mediation Organization, Fellow

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir